Thursday, 21 November 2013

Pupa Cosmic Beauty Fall Collection

Pupa Cosmic Beauty Fall Collection

אז היום יש לי פוסט לא רגיל, וזה מכיוון שאני הולכת לסקור כמה מוצרי איפור של חברת פופה. חשוב לי להעיר, שהבלוג לא הולך להפוך לבלוג איפור ויופי, אבל אלו כן פוסטים שיכולים לצוץ מדי פעם. 
אז הסיבה לפוסט הזה היא שהוזמנתי להשקה של חברת פופה לקולקציית הסתיו שלהם שנקראת Cosmic Beauty. 
הקולקציה הוצגה בהשקה, וניתן לראות את המוצרים מהקולקצייה בתמונה מעל. הצבעים הבולטים בקולקצייה הם בהחלט קוסמיים למדי, סתווים מאוד מתאימים לעונה, ובסופו של דבר ממש יפים! תוכלו לראות סווצ'ים לכל הקולקצייה כאן. 

Well today it's quiet an unusual post, and that's because I"m going to review some makeup product. No, I'm not going to turn into a beauty blogger, this is just something that cam come up once in a while.
So the reason to this post is that I was invited to the Pupa Cosmic Beuaty Fall Collection Launch. All the products of this collection were presented, and you can see al the new product in the picture above. The main colors in this collection are quite cosmic, very suitable for fall, and ultimately, really really pretty! You can view swatches for the collection here. 

Pupa Cosmic Beauty Fall Collection

Pupa Cosmic Beauty Fall Collection

בהשקה קיבלנו כמה מוצרים לסקירה, שארחיב עליהם מיד. 
אבל אני רוצה להקדיש קצת תשומת לב תחילה ללקים, כי בכל זאת, זו ההתמכרות (או כמו שנטלי ניסחה זאת - התמחות!) שלי ומה שאני הכי אוהבת והכי מתענניינת בו. תוכלו לראות בתמונות למעלה את הגוונים המהממים שהולכים לצאת כחלק מהקולקצייה. 

ישנם ארבעה גוונים:
001 Iridescent Silver - מולטיכרומי בגוונים כסוף, לילך, אפילו טיפה זהב וירקרק-טורקיזי שכזה. נראה גוון מאוד מעניין שנראה טיפה דל מעניין כמה יהיה אטום או שיהיה עדיף לשים אותו מעל שחור או כסוף כבסיס?. 
002 Iridescent Blue - מולטיכרום בגווני כחול סגול. עוד לק הורס שיהיה חייב להיות שלי ברגע שאמצא אותו! 
633 Jupiter Burgundy - גוון בורדו כהה בגימור קרמי. 
735 Meteorite Green - גוון טורקיז עמוק בגימור פנינתי. 

הגוונים הנוספים יפים מאוד בעיני, אבל כמובן שהכוכבים הם המולטיכרומים (שמתאימים כמובן לחודש המולטיכרומים שלי!). אין בארץ הרבה מולטיכרומים בכלל, יש כמה בודדים של ג'ייד\פופה לייף, וחלקם הם גם דיופים אחד של השני. זה ממש כיף שיהיה מולטיכרומים מעניינים כאן גם אם זה לתקופה קצרה! הלקים ימכרו במחיר של 20 ש"ח, מחיר לא זול ל-5 מ"ל. לעיתים ניתן למצוא לקים של פופה במצבע ב-12.99 ש"ח אבל אני מאמינה שמבצע זה לא יכלול לקים מהקולקציה. 

In the launch we got a few products to review which we will get to in a moment. 
I do want to give a bit more attention to the nail polishes because, as you know, that's my addiction (or my expertise as Natalie phrased it) and what I'm interested in the most. You can view in the images above all the colors that are going to be released as part of that collection. 

There are four shades: 
001 Iridescent Silver - This is a gorgeous multichrome in the shades of grey, lilac, a little gold and sort of a turquoise. This seems a really interesting shade, though it looks kind of sheer in the bottle. I wonder if it would look opaque on it's own or will it look better over a back/silver base? 
002 Iridescent Blue - Another multichrome in blue & purple shades. Another stunning polish that will have to be mine as soon as I'll get my hands on it! 
633 Jupiter Burgundy - Dark red, vampy, cream nail polish. 
735 Meteorite Green - A turquoise shimmer. 

The extra shades are really pretty, but for me the stars of this collection are the multichrome (that fit in nicely in my multichromes month!). We don't have many multichrome polishes that we can get here in Israel so this is quite exiting even that it's for a limited period of time. 

Pupa Cosmic Beauty Fall Collection

Pupa Cosmic Beauty Fall Collection

אמשיך למוצרים, עליהם ארחיב לפי הסדר בו אהבתי אותם. אני כותבת את הדעה האישית שלי מההתנסות שלי, אני מניחה שלבנות אחרות יכולה להיות התנסות שונה. הראשון הוא BB Cream שהוא גם פריימר. קיבלתי את גוון 002 מתוך שני הגוונים הקיימים שהוא הגוון הכהה יותר וכמו שרואים בסווץ' הוא מתאים לי בצורה מדוייקת (למרות שעור הפנים שלי בגוון טיפה יותר בהיר אבל הוא עדיין מתאים). אני חייבת להודות, שזוהי הפעם הראשונה שאני מתנסה בקרם כזה. עד היום השתמשתי אך ורק במייקאפ. בכלל, בכל הנוגע לאיפור מאוד קשה להזיז אותי מהדברים שאני אוהבת. אני לא אוגרת איפור, יש לי את הדברים שאני אוהבת ויודעת שאני אשתמש בהם. הקרם הזה היה הפתעה נהדרת מכיוון שזה משהו שלא הייתי מנסה או שהיה לוקח לי זמן להחליט לנסות.
אני מוכרחה להגיד, שהתאהבתי במוצר הזה. זה בדיוק מה שאני צריכה ליום יום בימים בהם אני לא שמה הרבה איפור. הוא מעניק כיסוי קל עד בינוני. מבחינת עמידות הוא יחסית עמיד, זה לא משהו שנשאר לאורך הרבה זמן ומבחינים בזה כבר לקראת סוף יום העבודה. אבל כן, זה גם לא אמור להיות! כפי שכתוב על המוצר הוא פריימר, ומתחת למייקאפ הוא עושה עבודה מצויינת עוד יותר. אם כן אני השתמשתי בו לרוב לבדו ללא מייקאפ מעל וממש ממש אהבתי אותו. ההנחה על העור קלה, עם זאת אני מעדיפה לשים מעל קרם לחות תחילה על מנת שהעור עדיין יקבל את הלחות שלו וכך גם להקל על ההנחה.

Going on to the products. I will write about them in the order of me liking them. Also I wanted to say that this is my personal opinion and maybe others has different experience than me. Ok so the first product is a BB Cream that is also a primer. I got it in the shade 002 which is the darker out of the two offered. As you can see in the swatch it suits me, even though my face skin tone is not as dark it's still works. 
This is actually my first time trying out a BB Cream, I preferred using makeup so far. It's very hard for me to try different make up products than the ones I'm using. I don't have a lot of make up at all, just what I need and I know that I'm using!. So, this cream was a good surprise for me because this is something that I wouldn't try or would take me a long time to try. 
I fell in love with this product. This is exactly what I need for days that I don't want to put make up on. It gives a light to a medium coverage. It's not really long lasting, it won't last until the end of a full working day. But, it also doesn't suppose to stay that long, and as a primer it does a great job. I tried it once but I mainly just wore this on it's own. I also proffered putting it on after my daily moisturizing cream because it was easier to apply. 

Pupa Cosmic Beauty Fall Collection

על המסקרה הזאת קראתי לראשונה בבלוג של מרינה, והסתקרנתי. זכרתי ביקורת יותר טובות משום מה, ועכשיו כשחזרתי וקראתי שוב מאוד הסכמתי עם עם מה שהיא כתבה והזדהתי מאוד. המסקרה הזו מאוד מאוד יפה ומרשימה מבחינה חיצונית. האריזה בעיני פשוט מהממת. אני כרגע משתמשת במסקרה של רימל שהיא ממש מעבה את הריסים ומדגישה אותם, וממש אהבתי שהמסקרה הזו פחות מעבה ויותר מאריכה ומדגישה ומאוד מתאים ליום יום. אם כן נושא העמידות אכן בעייתי, המסקרה לא מאוד עמידה ובסוף היום יכולות להיות מריחות. היא באמת סכ"ה טובה אבל ליום ארוך צריך לקחת בחשבון שכדאי לחדש במהלך היום. 

I heard about Vamp! mascara a while ago and wanted to try it since. It's packaging is really pretty and it has an impressive look in my opinion. I'm currently using a Rimmel mascara that really thickens your lashes ans this one doesn't to that. It gives your lashes a longer look, not as thick but still noticable. It's a great look for everyday. Yet, it's not very long lasting. At the end of the day you can get smudges. All in all, I liked it but if you're wearing it for a long say you'll to take in consideration that it might need some retouching. 

Pupa Cosmic Beauty Fall Collection

Pupa Cosmic Beauty Fall Collection

המוצר הבא הוא היחיד מתוך הקולקצייה החדשה שהתקבל לסקירה, שהוא בעצם אייליינר שיכול לשמש גם כצללית שמגיע בצורת עיפרון. הוא מאוד מאוד פיגמנטי ונוח לשימוש. אני אישית השתמשתי בו רק כאייליינר ולא כצללית כי אני לא משתמשת בצלליות בצבע שחור. את הצבעים האחרים יצא לי לנסות כסוג של איילנר טיפה עבה מהרגיל והם מאוד יפים ומעניינים. אני ממליצה בחום לבדוק את הגוונים הנוספים בסדרה (לא מצאתי עדיין סקירה טוב לעפרונות אבל אשמח אם תפנו בתגובות לסקירה עליהם) כי נראים מאוד מעניינים פיגמנטיים. הגוון הטאופי נראה לי מדהים ממה שראיתי בהשקה ואני מתכוונת לרכוש אותו. 

The following product is the only product that we got from the new collection. This is an eyeliner that comes in the form of a pencil, and can also be used as an eye shadow. It is very pigmented and easy to use. This black one I only used as an eyeliner because I don't use black eye shadows. I did get to try though the other colors as a thick eyeliner just for a bit of color there and it was very pretty. I really recommend checking out the other colors in this collection. Personally I'm in love with the taupe one - it looks promising. 

Pupa Cosmic Beauty Fall Collection

Pupa Cosmic Beauty Fall Collection

והמוצר האחרון הוא ליפ גלוס בצבע לבן עם המון נצנצים גרוסים בגוון פנינה מעורבבים, בגימור שימרי. הוא נראה מהמם, אבל גימורים בסגנון הזה, לדעתי עובדים יותר טוב על הציפורניים :) אני אישית ממש לא התחברתי לגוון, ואני מודה שאני לא מסוגלת ללבוש כזה דבר לכן אין לי מה לומר עליו וזה המוצר האחרון כי אני לא ניסיתי אותו וגם לא מתכוונת לנסות. כן, אני שמרנית באיפור אבל זה פשוט - לא בשבילי!. 

The last product is a white lip gloss with glitter in a pearly finish. It looks really pretty, but this is the kind of finish that I would like to wear on my nails, not on my lips. I really didn't like this color, and I admit I'm not able to wear this. So not a lot to say here. Maybe it's just me but.. yeah. Not my cup of tea! 

Pupa Cosmic Beauty Fall Collection

עוד מוצר שלדעתי כדאי לשים לב אליו מהקולקיציה שלא התקבל לסקירה הם הצלליות, שדווקא אין כאן תמונה טובה של הצללית הסגולה מהקולקציה שהיא הכי יפה בעיני, תוכלו לראות סווץ' שלה כאן. היא מאוד מזכירה את לק מס' 001 מהקולקצייה בגוונים, ומאוד מיוחדת בעיני. הצלליות מאוד פיגמנטיות ומהממות ביופיין, לפי שיש לה אומץ ללכת עם הגוונים הנועזים יותר כמו הכחול והירוק בהחלט שווה לבדוק. ואת הסגולה כמו שאמרתי.... תגלו בעצמכן כמה היא מהממת ברגע שתתקלו בה. 

וזהו! עד כאן הסקירה להפעם. אני מאוד מקווה לפרסם פוסט המשך שמוקדש ללקים מהקולקציה ברגע שאמצא אותם בחנויות. הקולקצייה תימכר בלעדית ברשת סופר פארם ואמורה להגיע לסניפים בשבועיים הקרובים. 
תודה שקראתן ושיהיה המשך ערב נהדר! 

Another product that I didn't receive to review but I think is worth mentioning is the eye shadows. Unfortunately there isn't a good photo of the third purple one which is the prettiest in my opinion, check out the swatch here. It really reminds the nail polish 001 of this collection. they are very pigmented in really unique shades, and if you have the courage to wear the green & blue one - go for it. As for the purple one, I can't imagine anyone not liking it. 

That's it for today. I really hope to post another post about the polishes from this collection as soon as I'll find them. Thank you for reading and have a great evening! 1 comment:

  1. Oh gosh, the last two are lip glosses? I was sure they were gel eye shadows! I rarely use BB cream because I already have very oily skin, and no matter how carefully or how little I apply it always makes me look super shiny, and if I put on foundation over it then it ends up melting off and looking terrible. Honestly, I don't get all the excitement about BB cream.

    I have been dyyyyyyyyyying to get my hands on those polishes since I saw them *drool* they look amazing! Can't wait until they are in stores already!

    ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...