Friday, 19 April 2013

Latest Essentials

This post is waiting for a long time to be published. I gathered here a few essentials that I bought lately and I'm using for my nails & nail art. Here we go! 

את הפוסט הזה אני כבר מתכננת זמן מה. אספתי כאן כל מיני דברים שקניתי לאחרונה שקשורים לציפורניים - טיפוח וכו', 
ודברים שקשורים לעיצובים ונייל ארט. כמו כן השתדלתי לפרט על כל אחד איפה רכשתי אותו ובאיזה מחיר. קדימה! 

nfu-oh cuticle remover

NFU-OH Cuticle Remover - This I bought after reading this post. I heard about the Sally Hansen cuticle remover product, and thought for a long time if I should get it. But after seeing this post & tutorial, I knew this was the product for me. I used it a few times already and it works great! I think you could really notice the difference in the latest swatches that I took. I truly like this product. 

ממיס קיוטיקלס של NFU-Oh - את המוצא הזה החלטתי לרכוש לאחר שקראתי את הפוסט הזה. שמעתי הרבה על ממיס העור של סאלי הנסן, והתלבטתי הרבה זמן אם לרכוש אותו או לא. אבל אחרי שקראתי את הפוסט וראיתי את המדריך, הבנתי שזה המוצר בשבילי, שיתאים לי. השתמשתי בו כבר כמה פעמים (בדומה למדריך) והוא עובד מצוין, אני חושבת 
שניתן להבחין בהבדל בתמונות האחרונות שהעלתי בבלוג. אני מאוד מרוצה מהמוצר. 

המוצר לא זול אני חייבת להודות, אבל זאת קנייה שמחזיקה כמה שנים, למי שזה חשוב לה. אני הזמנתי מהאתר של היבואנים של החברה בארץ ב-55 ש"ח. משלוח עולה עוד 10 ש"ח לדעתי. אני מודה כי לא טרחתי לבדוק האם ניתן למצוא במחיר יותר זול מחו"ל, אבל ממה ששמעתי על המוצרים שלהם זה יוצא בערך אותו מחיר לרוב. burt's bees lemon butter cuticle cream

Burt's Bees Lemon Butter Cuticle Cream - What else can I say about this product? Just that I love it, Bought it again after finishing one tin already! I recommend it, and ordered it from here.

חמאת קיוטיקלס של Burt's Bees בריח לימון - החמאה הזו היא אחד המוצרים הנהדרים לציפורניים. הריח שלה משגע, והיא עושה את העבודה. בד"כ אני שמה בלילה, לפני שאני נכנסת לישון ונותנת לזה לעבוד במהלך הלילה. בבוקר קמים עם עור נעים ונחמד. צריך להקפיד לשים אותה, אחרת המצב חוזר לקדמותו כמובן. זאת כבר הקופסא השניה שרכשתי, לאחר שסיימתי את הראשונה שקניתי לחלוטין. 

את המוצר הזמנתי מכאן. את האתר Echemist הכרתי בהמלצת חברה. החמאה עולה כאן 5.99 פאונד לקופסא של 15 גר'. והשמלוח חינם. אבללל גם יש הרבה פעמים מבצע של 20% הנחה, וגם באופן קבוע מורידים את המס למי שהוא לא תושב בריטניה, לכן זה יוצא בסביבות ה-4 פאונד, בערך 25 ש"ח. ממה שבדקתי זה יותר זול ממה שאפשר להשיג באיביי (אלא אם כן קונים כמה ביחד). 

poshe top coat

Poshe top coat - I know that Seche-Vite is one of the popular ones, I haven't tried it I must admit, that's because I tried Poshe and it was so great I didn't feel the need to try it after what I heard about it shrinking the nails polish after a few hours. So - Poshe is my choice! 

פושה טופ קואוט - אני יודעת שהרבה בנות משתמשות בסש-ויט, אני לא ניסיתי אותו האמת. זה מכיוון שניסיתי את פושה, והוא היה כ"כ טוב שלא ראיתי צורך לנסות את סש אחרי שכ"כ הרבה בנות סיפרו על הנסיגה בקצוות שהוא גורם. אני יודעת שיש עוד מייבשים טובים, של אסי למשל ועוד אבל זה התמורה הכי טובה למחיר שאני מוצאת כרגע. 
אני מזמינה אותו מהמוכר הזה באיביי. זה יוצא אף יותר משתלם אם מזמינים כמה ביחד. 


feathers bornprettystore
      
sequins bornprettystore


Feathers & Sequins! for nail art. Haven't had the chance to try it yet. Got it from Bornprettystore.

.Bornprettystore - נוצות וגליטרים- שהזמנתי לשימוש בעיצובים בעתיד, עוד לא יצא לי לנסות אותם. הזמנתי אותם מ

cheeky stamping plates

Cheeky plates :) 

דיסקיות של Cheeky - הזמנתי את הסט הזה של 13 דיסקיות. הזמנתי אותו כי חיפשתי כמה דוגמאות בסיסיות שיש שם כמו משבצות, נקודות, כוכבים ופסים. Little glass cup + nail file - This I bought just at a local store. The cup is for the cleaning process, for dipping the cleaning brush. And the nail file, is just a simple one, still looking for a better one actually, any ides? :) 

פצירה וכוס זכוכית - את שני אלה רכשתי ב"וואו". הכוס היא על מנת להפוך את כל תהליך הניקוי ליותר פשוט, ובמקום לטבול את מכחול הניקוי בבקבוק האציטון יש איפה לשפוך כמות קטנה לשימוש נגיש. הפצירה היא לא מיוחדת או טובה במיוחד למען האמת, ואני עדיין מחפשת פצירה טובה יותר. יש המלצות?. :) 

nitza striping polishes konad stamping white polish

Striping & stamping polishes - Well you all know Konad. I used Moyou Stamping nail polish until now, but it became so thick that I couldn't use it anymore! So I found the Konad one at a local store :) The striping polishes are by a local brand and they are just perfect - cheap and do their job. 

סטרייפרים ולק להחתמות - כולנו מכירות את קונאד. עד כה השתמשתי בלק להחתמות של Moyou, לק שרכשתי באנגליה. הוא היה מצוין, אבל נהיה כבר כ"כ סמיך, שכבר בלתי ניתן לשימוש. אז מצאתי את הלק להחתמות של קונאד בניילסקולג' - חנות בדיזינגוף סנטר. לפעמים זה מקל לקנות בחנות מקומית ולא להצטרך להזמין. את הסטרייפים של ניצה קניתי בחנות על הרחוב בקרבת הדיזינגוף סנטר. הם מאוד לטעמי - זולים ועושים את העבודה מצוין. תוכלו לראות כיצד השתמשתי בו במניקור האחרון


That's it! I'd love to read your comments! Thanks for reading as always, and here is a bonus picture of peter <3

זה הכל! אני יותר מאשמח לקרוא את התגובות וההערות שלכן, תודה שקראתן כמו תמיד. והנה תמונת בונוס של פיטר! 3>

4 comments:

 1. תתחדשי! כמה עלה הקונאד? יותר משתלם מהאתר שלהם?

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה! לדעתי זה יוצא אותו דבר...

   Delete
 2. Great post, where did you get the Nfu cute remover from? Love your blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you so much! ^_^
   the NFU cuticle remover I ordered from a website that only sells within Israel but I'm sure you can find it on e-bay and I saw it also here - http://www.fabuloustreet.com/index.php/bestsellers/nfuoh-cuticle-remover.html :)
   Good luck!

   Delete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...